İZİN YOLUN’DA YOLCULUK KEYFİNİN KESİLMEDİĞİ BİR DÜNYA

Haluk Yeşilbayraktar - Fedai Çakır

Yaz aylarının gelmesi ile Avrupa’da yaşayan Türkler memleketlerine araçları ile yola çıkmaya başladırlar. Yollarda yaşanan kaza ve arızlar konusunda bir çok alternatif var. Türkiye için de geçirilecek uzun tatil döneminde araç arızası, yapılan büyük yada küçük kazaların bertaraf çoğu zaman vatandaşlar için sıkıntılı ve maddi kayıpları çok olan kötü sonuçlar doğuruyor.

Haber: Fedai Çakır / İstanbul

Yolculuk keyfinin Kesilmediği Bir Dünya” sloganı ile hizmet veren HOMER Auto Service  yılların verdiği tecrübe ve yaygın servis ağı ile gümrük kapısından Türkiye’ye adım attığınız andan itibaren sizlerle.

Sizler için bu kurumsal firmanın kapısını çaldık. Nasıl çalışıyorlar gerçekten de iddia ettikleri kadar yaygın servis ağı, yüzde yüz müşteri memnuniyeti var mı? gözlerimizle görmek istedik.

Bizleri şirket kurucusu ve genel müdürü Haluk Yeşilbayraktar karşıladı ve şirketin daha doğrusu HOMER Servislerinin nasıl bu kadar hızlı hareket ettiğini operasyon merkezinde gördük.

Hemen belirtmekte fayda var, HOMER,  ADAC, APRIL gibi güvenlik sigorta sistemleri veya onların Türkiye temsilcileri ile ilişkili olarak çalışmaktadır.

Aracınız arızalandı veya hasarlandı ve bir tamir yapılacak ise işte HOMER merkezine e bir telefon yada internet uygulaması ile ulaşabiliyorsunuz. HOMER merkez sizi dinliyor ve en yakın servisi size yönlendiriyor veya aracınızı servise çekilmesini veya götürmenizi organize ediyor. Aracınızın gerekli tamiri gelen HOMER servis tarafından merkeze bildiriliyor ve işçilik ücretlendirmesi tüm Türkiye’de standart. Ayrıca ihtiyaç duyulan yedek parça da merkezi olarak ve çok yüksek iskontolar ile ve tüm alternatifleri ile fiyatlanıyor. Yani keyfi keder ücretlendirme asla bu sistemde mevcut değil. Sigorta kapsamında iseniz hiçbir ücret vermeden yolculuğunuza devam edebiliyorsunuz ve bunlar çok kısa zaman için de çözüme ulaştırılıyor. Her türlü işçilik ve yedek parça ücretlendirmesi merkez tarafından yapılıyor. Ve araç kullanıcısının onayına anlık olarak sunuluyor.

Türkiye’de yaşayan biri olarak çekici ücretini duyduğum da şaşırmadım dersem yalan olur. İstanbul için de birkaç km’lik yere çekici çağırsanız en az 150 – 200 TL paranızı alır. Homer Servisleri bu hizmeti Türkiye’nin her noktasın da 40 km’ye kadar 70 ile 90 TL arası vermekteler.  Yol uzunsa da km başına 1 TL ek ücret talep ediyorlar.  Hiç çekinmeden 0 (850) 433 02 20’ye  alo diyebilirsiniz.

Akıllı telefon kullanmada iyiyseniz birde akıllı telefonunuz var ise şirketin yeni hizmete soktuğu HOMER APLİKASYONU indirip plakanızı kayıt etmenizi öneririz. (HOMER APLİKASYONU http://homerservisler.com/index.html indirebilirsiniz.) Bunu yaparsanız arıza yada kaza anında bir dokunma ile aracınızın ve kendinizin bulunduğunuz yeri şirket merkezine nokta olarak bildiriyorsunuz. 24 saat hizmet veren çağrı merkezi anında sizi arıyor ve hizmet hemen başlıyor. Gerekli durumlarda sizlere araç desteği de verilmektedir.

HOMER APLİKASYONU

Son bir konuda da Avrupa’dan Türkiye’ye gelirken, Romanya, Bulgaristan gibi başka ülkede kaza yapıp memleketimde tamir ettiririm diyenlerin tamir mafyasının eline de düşmemesi konunda uyarmakta fayda var. Daha siz ülkeye girmeden sizin aracınızın kazalı olduğunu bilen bu kişilere gümrük kapılarında sizi karşılayıp tamir konusunda yardımcı olabileceklerini söylemekteler. Yaptıkları bu teklifleri araştırmadan kabul etmeyin. Bir çok vatandaşımızın bu konuda mağdur olduğu gelen haberler arasındadır.

Homer Servisinde yaptırdığınız bir hizmeti beğenmediyseniz bu şirket merkezi altında garanti altındadır, köyünüze, doğduğunuz topraklara ulaştığınızda size en yakın Homer Servisten gidip hiçbir ücret vermeden yeniden bu hizmeti alabilirsiniz.

Onarım ihtiyacı olduğundan itibaren araç sürücünsün memnuniyetinin sağlandığı ana kadar HOMER sizin ile olur. Ve tüm onarım, yedek parça, yol yardım ve diğer aşamalarda ki uygulamaların tek bir kurumsal muhatapla tamamlanmaktadır. Yüzde yüz müşteri güler yüzle aracını alır gider.

Bir Cevap Yazın